Reklama mobilna.

Postaw na szybką i skuteczną promocję firmy w Słupsku.

Oferujemy wynajem przyczep reklamowych na terenie Słupska, Ustki, Lęborka i Koszalina. Łączna powierzchnia bannerów to 25m2.
Przeprowadzamy kampanie mobilne z nagłośnieniem już od 230zł netto/dzień. Jeśli jesteś zainteresowany kompleksową kampanią zadzwoń ☎ 697-293-173.

Reklama mobilna Słupsk

Reklama internetowa? Oczywiście, że jest ważna. Ale celując w rynek lokalny, musisz skupić się na najbliższej grupie odbiorców. Wybierając mobilną promocję na specjalnie przystosowanych przyczepach reklamowych, decydujesz się wynieść biznes na zupełnie nowy poziom. To droga do większej liczby zamówień, wzrostu dochodów firmy, a także… poprawy komfortu twojego życia.

Dlaczego wybierzesz agencję interaktywną Edios? Pewnie dlatego, że nasze 4 przyczepy reklamowe są prawdopodobnie największymi tego typu konstrukcjami na Pomorzu. Możemy zamontować dwa bannery reklamowe o długości 5 m i wysokości 2,5 m. Mówiąc wprost – taką reklamę zobaczy każdy, kto znajdzie się w pobliżu. Łącznie w Słupsku, Koszalinie i Lęborku (czyli w miastach, które obsługujemy) mieszka około 250 tys. osób. Dodając do tego okoliczne miejscowości, twoja reklama może dotrzeć do nawet piątej wielokrotności tej liczby! Robi wrażenie, prawda?

Jako specjaliści ds. marketingu dbamy o to, aby efektywność twojej reklamy była jak największa. Czyli dążymy do tego, aby zainwestowane przez ciebie pieniądze przyniosły dochody, dzięki którym następne wakacje spędzisz nie nad polskim morzem, ale w ekskluzywnym, greckim hotelu. Nasze pojazdy poruszają się z prędkością dostosowaną do chodu przeciętnego człowieka (czytaj – twojego klienta!). Wszystkie informacje zawarte w reklamie zostaną przeczytane, a także wywołają pożądaną reakcję, czyli w tym przypadku zakup oferowanych produktów lub usług.

Wiemy, że nie każdy jest zwolennikiem reklamy mobilnej. Akceptujemy twoje decyzje, dlatego proponujemy drugą formę reklamy, tym razem stacjonarną. Zasada działania jest bardzo przejrzysta. Szukasz lokalizacji, która skupia największą grupę cennych i pożądanych odbiorców, a my ustawiamy w tym miejscu naszą przyczepę. W tej sytuacji nie przejmujesz się niczym. Nawet podczas snu twoja reklama zarabia na ciebie. Przewracając się w środku nocy na drugi bok, pomyśl o tym że być może właśnie zyskałeś nowego klienta dla swojego świetnie prosperującego biznesu.

Jeśli jesteś zdecydowany na współpracę z nami

close

    Zadzwoń do nas już teraz
    lub zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie
    Twój numer będzie wykorzystany tylko w celu połączenia, nie będzie nigdzie przekazywany.
    Zamów darmowe połączenie!
    Zadzwonimy do Ciebie nawet w 15 sekund