Telebim LED Słupsk

to skuteczna i nowoczesna forma reklamy w regionie Słupskim.

Czy myślałeś kiedyś, jak miejskie korki mogą wpłynąć na rozwój twojego biznesu? Każdą taką sytuację łączy jedna wspólna cecha: kiedy kierowcy zostają unieruchomieni, zaczynają poszukiwać wokół czegoś, co zajmie ich uwagę. Powinieneś wykorzystać tę okazję, a mówiąc ściślej – spieniężyć ją!

Nie ma nic skuteczniejszego, niż telebimy LED prezentujące kilku- lub kilkunastosekundowe spoty reklamowego. Na sukces tej metody marketingu składają się cztery elementy:

 • wartościowa grupa docelowa – w większości docierasz do lokalnej społeczności, która jest skłonna skorzystać z usług oferowanych przez pobliskie firmy
 • brak specjalistycznych wymagań – nie musisz być ekspertem w dziedzinie nowoczesnych technologii. Agencja interaktywna Edios za darmo wykona spot reklamowy o wartości 100 zł!
 • dostępność 16/7 – emitowany w godzinach od 6 do 22 telebim LED gwarantuje doskonałą widoczność zarówno w dzień, jak i w nocy, również przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Każdy dostrzeże potencjał twojego biznesu!
 • duża powierzchnia – telebim przy ul. Szczecińskiej, Słupsk posiada ekran o powierzchni 20 m2. To ogromna przestrzeń, która pozwala na stworzenie naprawdę treściwej, rozbudowanej reklamy.

Telebim LED Słupsk

Nasz profesjonalny telebim zlokalizowany jest przy ul. Szczecińskiej 112 w Słupsku*. Każdego dnia dociera do ponad 40 tys. odbiorców! Nawet jeśli niewielki odsetek grupy docelowej przełoży się na zamówienie dla twojej firmy – sam możesz obliczyć, jak potężny wzrost obrotów to spowoduje. Koszty reklamy zaczynają się już od 399zł netto/miesiąc.

 

Reklama na telebimie to prestiż, z którego korzystają zawodowcy. Do tej pory realizowaliśmy zlecenia m.in. dla takich graczy jak Lotto, Multikino, KMT, Energa Czarni czy Galeria Handlowa „Podkowa”. Skoro prężnie rozwijające się firmy, działające nie raz na skalę całego kraju, dostrzegły opłacalność tej metody, to czy twój biznes nie powinien iść w ślady najlepszych?

nasi partnerzy telebim

 

* Oferujemy także kampanie łączone na dodatkowych telebimach w Słupsku:

– przy ul. Tuwima – 16m2

– na terenie dworca PKP

Zwiększ zasięg swojej reklamy trzykrotnie! Doskonałym uzupełnieniem takiej kampanii będą przyczepy reklamowe, która poruszają się z nagłośnieniem w centrum Słupska.


Jeśli jesteś zdecydowany na współpracę z nami

close

  Zadzwoń do nas już teraz
  lub zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie
  Twój numer będzie wykorzystany tylko w celu połączenia, nie będzie nigdzie przekazywany.
  Zamów darmowe połączenie!
  Zadzwonimy do Ciebie nawet w 15 sekund