Materiały reklamowe

najwyższej jakości z przyciągającym klienta projektem graficznym.

Nawet w obliczu skutecznej reklamy internetowej, nie można zapominać o standardowych formach promocji poprzez nośniki papierowe. Nasza agencja dysponuje profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługą klienta pod względem materiałów poligraficznych.

Oferujemy:

 • ulotki (różne formaty, druk jedno- lub dwustronny, możliwość produkcji ulotek składanych, wysokiej jakości papier kredowy, odporny na wilgoć i deszcz, oferujemy przygotowanie profesjonalnego projektu graficznego)
 • wizytówki (eleganckie i dostosowane do branży, z zastosowaniem podstawowych zasad poligraficznych, na wysokiej jakości papierze, wizytówki nie niszczeją w portfelu, oferujemy przygotowanie profesjonalnego projektu graficznego)
 • plakaty (możliwy druk na papierze o różnej gramaturze, odporne na warunki atmosferyczne, prawdopodobnie najbardziej popularna forma reklamy bezpośredniej, oferujemy przygotowanie profesjonalnego projektu graficznego)
 • bannery reklamowe (większa powierzchnia to większa skuteczność, banery z dziurkami umożliwiającymi wygodny montaż, odporne na warunki atmosferyczne, oferujemy przygotowanie profesjonalnego projektu graficznego)
 • kalendarze (dla firm i nie tylko, funkcjonalne nośniki informacji i jednocześnie materiały reklamowe, zaprojektowane w sposób elegancki, biznesowy)
 • kupony rabatowe.

 

Standardowe nośniki reklamowe mają to do siebie, że są niezwykle wygodne. Stwarzają praktycznie nieograniczone możliwości promocji twojego biznesu, często w bardzo ruchliwych miejscach. Niestety należy liczyć się z dużą liczbą tego typu plakatów czy ulotek w jednej lokalizacji. Aby działania marketingowe miały sens, należy postawić na profesjonalny, innowacyjny projekt graficzny. To czynnik decydujący o skuteczności prowadzonej kampanii.

Zobacz inne projekty

Jeśli jesteś zdecydowany na współpracę z nami

close

  Zadzwoń do nas już teraz
  lub zostaw swój numer a oddzwonimy do Ciebie
  Twój numer będzie wykorzystany tylko w celu połączenia, nie będzie nigdzie przekazywany.
  Zamów darmowe połączenie!
  Zadzwonimy do Ciebie nawet w 15 sekund